تلگرام اینستاگرام آپارات لینکدین 021-42724 شماره تماس

ماموریت جیلی

بررسی اجمالی

در سال ۱۹۸۶ گروه Zhejiang به عنوان هلدینگ گروه صنعتی جیلی تاسیس شد. در سال ۱۹۹۷ جیلی چشم انداز خود را بر صنعت خودرو تنظیم کرد. در سال های بعد جیلی تمرکز خود را بر نوآوری های تکنولوژی و آموزش پرسنل متمرکز کرد. امروز جیلی در دنیا تقریبا ۱۰۰۰ نمایندگی فروش و خدمات پس از فروش و بیش از ۵۰۰ خدمات فروش و پس از فروش بین المللی را دارا میباشد .جیلی بیش از ۳۰ مدل خودرو در کلاس بندی های گوناگون از حجم موتور ۱.۳ لیتر تا ۲.۵ لیتر مجهز به گیربکس دستی و اتومات و امکانات رفاهی روز را دارا میباشد.

ایمنی

مرکز فناوری خودرو جیلی و موسسات تحقیقاتی خودرو در Hangzhou و Linhai ظرفیت زیادی برای توسعه وسایل نقلیه کامل، موتور ،گیربکس و برق خودرو ایجاد کرده است. سرمایه گذاری وسیعی برای ایجاد آزمایشگاه های فن آوری و ایمنی خودرو با توانایی آزمایشات تست تصادف بر اساس مقررات NCAP برای تمامی مدل های خودرو تحت سیستم های چین و اتحادیه اروپا سرمایه گذاری شده اند.

نوآوری

جیلی با بیش از ۸۰۰۰ اختراع ثبت شده ، بیش از ۱۰۰۰ اختراع، بیش از ۴۰ اختراع بین المللی به عنوان ” ۱۰ نام تجاری نوآوری مستقل مالکیت فکری شرکت های چینی “ و در سطح ایالتی به عنوان “ مرکز فنی “ عنوان شده است.

پروژه Geely از "مهندسی نوآوری ساخت سیستم های تکنولوژیکی برای تبدیل استراتژیک " در سال ۵۱۱۸ ، رتبه دوم جوایز پیشرفت علمی و فناوری ملی را بدست آورد. یکی دیگر ازافتخارات پروژه جیلی "تحقیق و توسعه و صنعتی سازی تکنولوژی ایمنی ماشینهای مسافری " بود که رتبه نخست جایزه های صنعت خودرو و صنعت چین را به دست آورد.

Geely بیش از ۱۸۰۰۰ کارمند، بیش از ۲۳۰۰ مهندس و تکنسین، سه دانشگاه تخصصی، صدها کارشناس خارجی، بیش از ۳۰ پزشک ثبت شده ، بیش از ۵۰۰ کارشناسی ارشد، صدها مهندس ارشد و مهندسین ارشد محقق دارا میباشد. در میان آنها ۵ عدد در "برنامه استخدام، کارشناسان جهانی" از چین ذکر شده است، که باعث می شود شرکت خصوصی Geely دارای بالاترین استعدادهای ذکر شده در "برنامه استخدام کارشناسان جهانی" باشد.

کیفیت

از طریق سیاست کیفیت "مسئول بودن مارک ها و رضایت مشتریان برای همیشه"، سیستم های صدور گواهینامه مانند سیستم کیفیت ISO9000 ، سیستم مدیریت کیفیت TS16929: 2009 ، سیستم مدیریت محیط زیست ISO14001 ، ISO / IEC27001: 2005 سیستم مدیریت امنیت اطلاعات سیستم بهداشت و ایمنی شغلی و سیستم ایمنی OHOHAS001001. برای برآوردن نیازهای بازار بین المللی و گواهینامه های بین المللی مانند GCC ، EEC ، ECE و ADR تلاش کرده است. جیلی با توجه به استراتژی توسعه " فراتر رفتن، دستیابی به موفقیت کلیدی، تلفیق استعدادها، همکاری و کار گروهی" و بر اساس تئوری کلی" زندگی شاد" و" جیلی بران " فعالیت خود را ادامه میدهد. "اتومبیل های خوب را که امن ترین، سازگار با محیط زیست ترین و کارآمد ترین هستند را تولید میکنیم و Geely را در سراسر جهان قرار دهید".

منبع: www.geely.ae/en/why-geely