تلگرام اینستاگرام آپارات لینکدین 021-42724 شماره تماس

هلدینگ جیلی و گروه DBR به توافق شرایط کلیدی دست یافتند

در ۲۴ مه ۲۰۱۷ در کوالالامپور گروه صنعتی جیلی به توافقنامه شرایط کلیدی با گروه DBR مالزی وارد شدند. گروه جیلی ۴۹/۹ درصد از گروه صنعتی پروتون و ۵۱ درصد از برند خودروهای اسپرت لوکس را به دست خواهد آورد. بدین ترتیب جیلی به شریک استراتژیک خارجی پروتون تبدیل خواهد شد.

انتظار میرود که توافق نهایی در نیمه JULY بر پایه شرایط و توافق کلیدی به امضای دو طرف مذاکرات برسد. پس از توافق تصویب شده توسط مقامات نظارتی مربوطه دولت، دو طرف، همکاری جامع و گسترده را آغاز خواهند کرد که البته همراه با هماهنگی منابع فنی و منافع تمام بخش ها برای حمایت و توسعه دگرگونی خودرو های پروتون و لوتوس همراه خواهد بود. جیلی و گروه DBR متعهد به افزایش نوآوری در فناوری و رقابت با بازار Baoteng هستند و تلاش می کنند تا سهم بازار نخستین برندهای ملی خودرو را در لیست برندهای پیشرو در بازار مالزی و جنوب شرقی آسیا بسازند. BaoTeng اولین برند خودروی ملی کشور مالزی است که بیش از ۳۰ سال سابقه دارد.

معاون اجرایی گروه جیلی میگوید: همکاری Baoteng و لوتوس، طرح جهانی جیلی را ارتقا خواهد بخشید. جیلی به اعتماد خودرویی در آینده میگوید: ما کاملا به تاریخچه برند، به فناوری نوآورانه جیلی و به قابلیت های سیستم مدیریتی به عنوان اساس و پایه و به شکوه گذشته برند احترام میگذاریم. شرکت پروتون موتور نیز خوش شانس خواهد بود که به بازار جنوب شرقی آسیا بعنوان پایه همکاری صنعت وارد شده است. در عین حال، ما جذابیت نام تجاری، تحویل محصولات جدید، گستره تولید را گسترش خواهیم داد تا لوتوس را به مرحله جدیدی ارتقا بخشیم.

دکتر سید فیصل البر، مدیر عامل گروه DRB ، گفت: "ما معتقدیم که با شریک جدید استراتژیک، توسعه پروتون به خطوط سریع و زندگی جدیدی تبدیل خواهد شد. پس از پایان مذاکرات ، DBR با گروه Geely همکاری خواهد کرد تا انتظارات مردم مالزی را بالا ببرد و از بال توسعه استفاده کند.

اشتراک در شبکه های اجتماعی :

مطالب مرتبط